Bratislavské hudobné slávnosti 1989
Program BHS 1989
Slávnostné otvorenie 25. ročníka festivalu BHS, Koncert venovaný k 70.narodeninám zaslúžilého umelca Štefana Klimu
Thursday 28. 9. 1989 o 17:00,Koncert k 40.výročiu založenia Slovenskej mierovej rady
Thursday 28. 9. 1989 o 20:00,Kvarteto Camerata
Friday 29. 9. 1989 o 17:00,Symfonický orchester Československého rozhlasu v Bratislave
Friday 29. 9. 1989 o 20:00,Koncert Zväzu slovenských skladateľov a koncertných umelcov
Friday 29. 9. 1989 o 22:00,Voglerovo kvarteto
Saturday 30. 9. 1989 o 10:30,Milan Telecký
Saturday 30. 9. 1989 o 17:00,Symfonický orchester hlavného mesta Prahy FOK
Saturday 30. 9. 1989 o 20:00,Koncert indickej klasickej hudby
Saturday 30. 9. 1989 o 22:00,Daniel Roth, organ
Sunday 1. 10. 1989 o 10:30,Koncert z tvorby čínskych skladateľov a básnikov
Sunday 1. 10. 1989 o 10:30,Koncert na počesť Medzinárodného dňa hudby
Sunday 1. 10. 1989 o 17:00,Slovenský filharmonický orchester
Sunday 1. 10. 1989 o 17:00,Symfonický orchester hlavného mesta Prahy FOK
Sunday 1. 10. 1989 o 20:00,Eduard Melkus
Monday 2. 10. 1989 o 17:00,Capella Savaria
Monday 2. 10. 1989 o 20:00,Štátny komorný orchester Žilina
Tuesday 3. 10. 1989 o 17:00,Capella Fidicinia, Spevácky zbor mesta Bratislavy
Tuesday 3. 10. 1989 o 20:00,Symphonia Perusina
Wednesday 4. 10. 1989 o 17:00,Koncert k 60.výročiu vzniku Symfonického orchestra Československého rozhlasu v Bratislave
Wednesday 4. 10. 1989 o 20:00,Súbor Turku
Thursday 5. 10. 1989 o 17:00,Symfonický orchester rozhlasu a televízie ORF Viedeň
Thursday 5. 10. 1989 o 20:00,Juriko Kuronuma
Friday 6. 10. 1989 o 17:00,Camerata Slovaca, Slovenskí madrigalisti
Friday 6. 10. 1989 o 17:00,Slovenská filharmónia
Friday 6. 10. 1989 o 20:00,Koncert z diel elektoakustickej hudby
Friday 6. 10. 1989 o 22:00,Kvarteto Melos
Saturday 7. 10. 1989 o 10:30,Julian Bream
Saturday 7. 10. 1989 o 17:00,Symfonický orchester mesta Barcelony
Saturday 7. 10. 1989 o 20:00,Cappella Istropolitana
Sunday 8. 10. 1989 o 10:30,Cappella Istropolitana
Sunday 8. 10. 1989 o 10:30,Wiener Akademie
Sunday 8. 10. 1989 o 17:00,Galakoncert Petra Dvorského
Sunday 8. 10. 1989 o 19:00,Dvořákov komorný orchester, Kyjevský komorný zbor
Monday 9. 10. 1989 o 17:00,Symfonický orchester mesta Barcelony
Monday 9. 10. 1989 o 20:00,Recitál národného umelca Ondreja Malachovského
Tuesday 10. 10. 1989 o 17:00,I virtuosi di Roma
Tuesday 10. 10. 1989 o 20:00,Pražský komorný orchester
Wednesday 11. 10. 1989 o 17:00,Slovenský komorný orchester
Wednesday 11. 10. 1989 o 20:00,Akadémia starej hudby
Thursday 12. 10. 1989 o 17:00,Záverečný koncert Bratislavských hudobných slávností 1989
Thursday 12. 10. 1989 o 20:00,