Bratislavské hudobné slávnosti 1985
Program BHS 1985
Slávnostné otvorenie 21.ročníka Bratislavských hudobných slávností
Thursday 26. 9. 1985 o 17:00,Operný súbor Slovenského národného divadla
Thursday 26. 9. 1985 o 19:00,Slovenská filharmónia
Thursday 26. 9. 1985 o 20:00,Baletný súbor národného divadla v Prahe
Friday 27. 9. 1985 o 19:00,Štátny komorný orchester Žilina, Spevácky zbor mesta Bratislavy
Friday 27. 9. 1985 o 19:00,In memoriam Alexander Moyzes
Saturday 28. 9. 1985 o 10:30,Ján Galla, Ľudovít Marcinger
Saturday 28. 9. 1985 o 17:00,Pieseň a práca, Lúčnica
Saturday 28. 9. 1985 o 19:00,Baletný súbor štátnej opery Viedeň
Saturday 28. 9. 1985 o 19:30,Slovenský komorný orchester
Saturday 28. 9. 1985 o 20:00,Kvarteto Feminile – “ Trochu jinak “
Saturday 28. 9. 1985 o 22:00,Ivan Sokol, organ
Sunday 29. 9. 1985 o 10:30,Chlapčenský filharmonický zbor
Sunday 29. 9. 1985 o 17:00,Večer víťazných choreografií
Sunday 29. 9. 1985 o 19:00,New York Philomusica
Sunday 29. 9. 1985 o 20:00,Pražské sláčikové trio
Monday 30. 9. 1985 o 17:00,Operný súbor Slovenského národného divadla
Monday 30. 9. 1985 o 19:00,Symfonický orchester Československého rozhlasu v Bratislave
Monday 30. 9. 1985 o 20:00,Koncert k 100.výročiu narodenia Alexandra Albrechta
Tuesday 1. 10. 1985 o 17:00,Jelena Obrazcovová, Važa Čačava
Tuesday 1. 10. 1985 o 19:00,Slovenská filharmónia
Tuesday 1. 10. 1985 o 20:00,Angel Romero
Wednesday 2. 10. 1985 o 17:00,Operný súbor Slovenského národného divadla
Wednesday 2. 10. 1985 o 19:00,Japonský filharmonický orchester Tokyo
Wednesday 2. 10. 1985 o 20:00,Štátny ruský akademický zbor ZSSR
Thursday 3. 10. 1985 o 17:00,Japonský filharmonický orchester Tokyo
Thursday 3. 10. 1985 o 20:00,Thomanerchor Lipsko
Friday 4. 10. 1985 o 17:00,Operný súbor Slovenského národného divadla
Friday 4. 10. 1985 o 19:00,Rotterdamský filharmonický orchester
Friday 4. 10. 1985 o 20:00,Vienna Art Orchestra
Friday 4. 10. 1985 o 22:00,Bratislavský hudobný barok
Saturday 5. 10. 1985 o 10:30,Štátny komorný orchester Žilina
Saturday 5. 10. 1985 o 17:00,Operný súbor Slovenského národného divadla
Saturday 5. 10. 1985 o 19:00,Luis Antonio Barrera Perea, Gabriel Jonáš
Saturday 5. 10. 1985 o 19:00,Symfonický orchester Československého rozhlasu v Bratislave
Saturday 5. 10. 1985 o 20:00,Miloslav Klaus, Ľubov Kazarnovskaja
Sunday 6. 10. 1985 o 10:30,Baletný súbor Slovenského národného divadla
Sunday 6. 10. 1985 o 11:00,Pozdrav z Východnej
Sunday 6. 10. 1985 o 17:00,Operný súbor Slovenského národného divadla
Sunday 6. 10. 1985 o 19:00,Slovenská filharmónia
Sunday 6. 10. 1985 o 20:00,Marica Dobiášová
Monday 7. 10. 1985 o 17:00,Baletný súbor Slovenského národného divadla
Monday 7. 10. 1985 o 19:00,Divadlo španielskeho tanca, Taetro de danza Espanola
Monday 7. 10. 1985 o 19:00,Mníchovskí filharmonici
Monday 7. 10. 1985 o 20:00,Lamentabile Consort
Tuesday 8. 10. 1985 o 17:00,Štátna filharmóia Karola Szymanowského Krakow
Tuesday 8. 10. 1985 o 20:00,Zuzana Ružičková, Miloš Jurkovič, Juraj Alexander
Wednesday 9. 10. 1985 o 17:00,Symfonický orchester Československého rozhlasu v Bratislave
Wednesday 9. 10. 1985 o 20:00,Ľuba Baricová
Thursday 10. 10. 1985 o 17:00,Operný súbor Slovenského národného divadla
Thursday 10. 10. 1985 o 19:00,Slovenská filharmónia
Thursday 10. 10. 1985 o 20:00,