Bratislavské hudobné slávnosti 1984
Program BHS 1984
Slávnostné otvorenie 20.ročníka Bratislavských hudobných slávností
Friday 28. 9. 1984 o 17:00,Bohuslav Martinu – Špalíček / Baletný súbor SND
Friday 28. 9. 1984 o 19:00,Slovenská filharmónia
Friday 28. 9. 1984 o 20:00,Koncert k 40. výročiu SNP a 35. výročiu založenia súboru
Saturday 29. 9. 1984 o 17:00,Bedřich Smetana – Predaná nevesta
Saturday 29. 9. 1984 o 19:00,Gewandahausorchester Lipsko
Saturday 29. 9. 1984 o 20:00,Skupina Arvinda Parikha
Saturday 29. 9. 1984 o 22:00,Diabelliho Trio
Sunday 30. 9. 1984 o 10:30,Camerata Amsterdam
Sunday 30. 9. 1984 o 17:00,Bohuslav Martinu – Špalíček
Sunday 30. 9. 1984 o 19:00,Gewandahausorchester Lipsko / Slovenský filharmonický zbor
Sunday 30. 9. 1984 o 20:00,Modest P.Musorgskij, Boris Godunov / Operný súbor slovenského národného divadla
Monday 1. 10. 1984 o 19:00,Symfonický orchester Československého rozhlasu v Bratislave
Monday 1. 10. 1984 o 20:00,Stanislav Zamborský ( klavír)
Tuesday 2. 10. 1984 o 17:00,Baletný súbor Slovenského národného divadla
Tuesday 2. 10. 1984 o 19:00,Piesňový recitál Pavla Hammela – Dnes už viem...
Tuesday 2. 10. 1984 o 19:30,Česká filharmónia
Tuesday 2. 10. 1984 o 20:00,Štátny komorný orchester Žilina
Wednesday 3. 10. 1984 o 17:00,Operný súbor Slovenského národného divadla – Giuseppe Verdi : Don Carlos
Wednesday 3. 10. 1984 o 19:00,Jelena Obrazcovová, mezzosoprán
Wednesday 3. 10. 1984 o 20:00,Slovenský komorný orchester
Thursday 4. 10. 1984 o 17:00,Česká filharmónia, Pražský filharmonický zbor
Thursday 4. 10. 1984 o 20:00,Eliso Virsaladzeová, klavír
Friday 5. 10. 1984 o 17:00,Operný súbor štátneho divadla v Brne – Bohuslav Martinu : Grécke pašie
Friday 5. 10. 1984 o 19:00,Moskovskí Virtuózi
Friday 5. 10. 1984 o 20:00,Freskovo kvarteto
Saturday 6. 10. 1984 o 10:30,Komorný koncert z tvorby Leningradových skladateľov
Saturday 6. 10. 1984 o 17:00,Operný súbor Slovenského národného divadla
Saturday 6. 10. 1984 o 19:00,Slovenské filharmónia, Slovenský filharmonický zbor
Saturday 6. 10. 1984 o 20:00,Foesterovo trio
Saturday 6. 10. 1984 o 22:00,Martin Haselbock
Sunday 7. 10. 1984 o 10:00,Moskovskí virtuózi
Sunday 7. 10. 1984 o 17:00,Viedenskí filharmonici
Sunday 7. 10. 1984 o 20:00,Štátna filharmónia Košice
Monday 8. 10. 1984 o 17:00,Operný súbor Slovenského národného divadla
Monday 8. 10. 1984 o 19:00,Symfonický orchester Československého rozhlasu v Bratislave
Monday 8. 10. 1984 o 20:00,Štátny komorný orchester Žilina
Tuesday 9. 10. 1984 o 17:00,Spomienky a vidiny
Tuesday 9. 10. 1984 o 19:00,Slovenská filharmónia, Slovenský filharmonický zbor
Tuesday 9. 10. 1984 o 20:00,Dang Thai Son
Wednesday 10. 10. 1984 o 17:00,Balet 1984
Wednesday 10. 10. 1984 o 19:00,Filharmonický orchester Štrasburg
Wednesday 10. 10. 1984 o 20:00,Operný súbor Slovenského národného divadla
Thursday 11. 10. 1984 o 19:00,Štátny akademický symfonický orchester Leningradovej filharmónie Dmitrija D.Šostakoviča
Thursday 11. 10. 1984 o 20:00,Kvarteto Albana Berga
Friday 12. 10. 1984 o 17:00,Juraj Beneš – Hostina
Friday 12. 10. 1984 o 19:00,Štátny akademický symfonický orchester Leningradovej filharmónie Dmitrija D.Šostakoviča
Friday 12. 10. 1984 o 20:00,