Zubin Mehta

Izraelská filharmónia, Zubin Mehta

Nedeľa 21. 9. 2014 o 19:30Koncertná sieň Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚCI Izraelská filharmónia Zubin Mehta – dirigent PROGRAM Ludwig van Beethoven –
Raphael Wallfisch

Štátna filharmónia Košice

Utorok 23. 9. 2014 o 19:30Koncertná sieň Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚ Štátna filharmónia Košice Leoš Svárovský – dirigent Raphael Wallfisch –
Triango

Triango hrá Slovenské tance (a fujarové chórusy)

Streda 24. 9. 2014 o 19:30Koncertná sieň Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚCI Peter Breiner – klavír Stano Palúch – husle Boris Lenko
Valery Gergiev

London Symphony Orchestra, Valery Gergiev

Štvrtok 25. 9. 2014 o 19:30Koncertná sieň Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚCI London Symphony Orchestra Valery Gergiev – dirigent PROGRAM Dmitrij Šostakovič
Jean-Yves Thibaudet

Slovenská filharmónia, Emmanuel Villaume, Jean-Yves Thibaudet

Piatok 26. 9. 2014 o 20:00Koncertná sieň Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚCI Slovenská filharmónia Emmanuel Villaume – dirigent Jean-Yves Thibaudet – klavír
Helena Becse-Szabó

Maďarská poézia v piesňach

Sobota 27. 9. 2014 o 16:00Malá sála Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚCI Helena Becse-Szabó – soprán Peter Pažický – klavír PROGRAM Viliam
Veľký symfonický orchester P. I. Čajkovského

Veľký symfonický orchester P. I. Čajkovského, Vladimir Fedosejev, Andrej Baranov

Sobota 27. 9. 2014 o 19:30Koncertná sieň Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚCI Veľký symfonický orchester P. I. Čajkovského Vladimir Fedosejev – dirigent
Koncert operných árií a zborov – Verejná generálka

Koncert operných árií a zborov – Verejná generálka

Nedeľa 28. 9. 2014 o 11:00Koncertná sieň Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚ Slovenská filharmónia Slovenský filharmonický zbor Peter Valentovič – dirigent Jozef
Česká filharmónia

Česká filharmónia, Jiři Bělohlávek, Behzod Abduraimov

Nedeľa 28. 9. 2014 o 19:30Koncertná sieň Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚCI Česká filharmónia Jiři Bělohlávek – dirigent Behzod Abduraimov – klavír
Orchestre national de Lyon

Orchestre national de Lyon

Pondelok 29. 9. 2014 o 19:30Koncertná sieň Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚCI Orchestre national de Lyon Leonard Slatkin – dirigent Renaud Capuçon
Edita Gruberová

Koncert operných árií a zborov

Utorok 30. 9. 2014 o 19:30Koncertná sieň Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚCI Slovenská filharmónia Slovenský filharmonický zbor Peter Valentovič – dirigent Jozef
Juan Manuel Cañizares

Orquestra simfònica de Barcelona i nacional de Catalunya

Streda 1. 10. 2014 o 19:30Koncertná sieň Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚCI Orquestra simfònica de Barcelona i nacional de Catalunya Pablo González
Ewakd Danel

Slovenský komorný orchester

Štvrtok 2. 10. 2014 o 19:30Malá sála Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚCI Slovenský komorný orchester Ewald Danel – umelecký vedúci/dirigent PROGRAM Heinrich
SKO záznam z koncertu 1

Slovenský komorný orchester, Ewald Danel, časť 1.

SKO záznam z koncertu 2

Slovenský komorný orchester, Ewald Danel, časť 2.

New Talent komorný koncert 1

New Talent – komorný koncert 1

Piatok 3. 10. 2014 o 17:00Malá sála Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚCI Mirko Jevtović – akordeón / Slovinsko Niklas Walentin – husle
New Talent komorný koncert 2

New Talent komorný koncert I.

Piatok 3. 10. 2014 o 20:00Malá sála Slovenskej filharmónie Niklas Liepe – husle / Nemecko Victoria Vassilenko – klavír /
Matej Arendárik

Klavírny recitál – Matej Arendárik

Sobota 4. 10. 2014 o 16:00Malá sála Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚCI Matej Arendárik – klavír PROGRAM Ilja Zeljenka – Toccata pre
Klavírny recitál – záznam 1

Klavírny recitál – Matej Arendárik – časť 1.

Klavírny recitál – záznam 2

Klavírny recitál – Matej Arendárik – časť 2.

Monika Melcová

Organový duel

Nedeľa 5. 10. 2014 o 11:00Koncertná sieň Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚCI Loïc Mallié – organ Lászlo Fassang – organ Monika Melcová
Dagmar Pecková

Wiener Philharmoniker

Nedeľa 5. 10. 2014 o 19:30Koncertná sieň Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚCI Wiener Philharmoniker Peter Schneider – dirigent Dagmar Pecková – mezzosoprán
New Talent – finále

Medzinárodná tribúna mladých interpretov New Talent – Finále

Pondelok 6. 10. 2014 o 20:00Koncertná sieň Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚCI Symfonický orchester Slovenského rozhlasu Rastislav Štúr – dirigent PROGRAM Koncert
Mucha Quartet, Moyzesovo kvarteto

Mucha Quartet, Moyzesovo kvarteto

Utorok 7. 10. 2014 o 19:30Malá sála Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚCI Mucha Quartet Moyzesovo kvarteto PROGRAM Grazyna Bacewicz – Kvarteto pre
Quasars ensemble

Quasars ensemble

Streda 8. 10. 2014 o 19:30Malá sála Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚCI Quasars ensemble Ivan Buffa – umelecký vedúci/dirigent PROGRAM Alexander Albrecht
Budapest Festival Orchestra

Budapest Festival Orchestra

Štvrtok 9. 10. 2014 o 19:30Koncertná sieň Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚCI Budapest Festival Orchestra Iván Fischer – dirigent Miah Persson –
Julia Fischer

Julia Fischer – Husľový recitál

Piatok 10. 10. 2014 o 19:30Koncertná sieň Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚCI Julia Fischer – husle Yulianna Avdeeva – klavír PROGRAM Johann
Jana Kurucová

Štátny komorný orchester Žilina / Spevácky zbor Lúčnica

Sobota 11. 10. 2014 o 19:30Koncertná sieň Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚCI Štátny komorný orchester Žilina Spevácky zbor Lúčnica Jean Bernard Pommier
Spevácky zbor mesta Bratislavy

Spevácky zbor mesta Bratislavy

Nedeľa 12. 10. 2014 o 15:00Koncertná sieň Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚCI Spevácky zbor mesta Bratislavy Ladislav Holásek – dirigent Eva Šušková
Pinchas Steinberg

Slovenská filharmónia

Nedeľa 12. 10. 2014 o 19:30Koncertná sieň Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚCI Slovenská filharmónia Pinchas Steinberg – dirigent Anthony Marwood – husle
Záznam zo záverečného koncertu

Záznam zo záverečného koncertu Bratislavských hudobných slávností, Pinchas Steinberg

Max Emanuel Cenčić

Max Emanuel Cenčić

Sobota 6. 12. 2014 o 19:30Koncertná sieň Slovenskej filharmónie ÚČINKUJÚCI Slovenská filharmónia George Petrou – dirigent Max Emanuel Cenčić –

Udalosti

otvoriť